Lezárult a 2013. évi Y-Factor tehetségkutató angolverseny, megvan az eredmény!

A helyezések egyúttal a végleges sorrendet is jelentik, ugyanis a szóbeli döntő az idén - nagy sajnálatunkra - elmarad. Sajnos az utolsó fordulóig versenyben maradt csapatok száma drámaian lecsökkent, s emiatt több szponzorunk is visszalépett a támogatástól, így szerényebb díjakat tudunk kiosztani. A nyeremények átvételi módjáról a győztes csapatokat hamarosan emailben értesítjük.

Azért senki se keseredjen el, mert jövőre újra lesz Y-Factor - ME! verseny, s természetesen a középiskolások 9-10. évfolyamán tanuló diákok is nevezhetnek majd.

Good luck! :)

És akkor jöjjenek a győztesek, akiknek ezúton is gratulálunk!

Tinker Bells
(II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks Ifjúság ú)
Németh Petra 7/B, Karsai Gréta 7/C, Repovszki Virág 7/C
Felkészítő tanár: Nemesné Flaisz Margit
141
The Pandas
(II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks Ifjúság ú)
Szabó Flóra 7/B, Nagy Lilla Viktória 7/B, Weisz Pál 6/B
Felkészítő tanár: Nemesné Flaisz Margit
140
Lucky Girls
(Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka)
Szolga Vivien 7., Fügedi Alexandra 6., Tóth Edit Anna 7.
Felkészítő tanár: Tóthné Balázs Edit
136
United Animals
(II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks Ifjúság ú)
Molnár Bálint 7/B, Kerepesi André 7/B, Laczkó Krisztián 7/C
Felkészítő tanár: Nemesné Flaisz Margit
134
The Gamblers
(II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks)
Zántó Gergő 7/B, Lacza Krisztián 6/C, Varga Edvin 6/C
Felkészítő tanár: Nemesné Flaisz Margit
128
Stars
(Báthory István Általános Iskola, Veszprém Halle u.)
Heilig Ágnes 6.a, Krámli Kitti 7.a, Lennert Kristóf 8.b
Felkészítő tanár: Kapus Ildikó
123
Krumplievők
(Hriszto Botev Általános Iskola, Veszprém)
Szilágyi Bence 7.a, Szabados Bálint 7.a, Réti Gergő 6.b
Felkészítő tanár: Balázs Árpádné
122
CandyGirls
(Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására Szabadság tér)
Kovács Kinga 6., Nagy Krisztina 6., Vitéz Réka 7.
Felkészítő tanár: Pap Andrea
122
BRAVO TEAM
(Herédi Általános Iskola, Heréd Iskola u)
Reinitzer Ágnes 8. o., Csapó Viktória 7. o., Kelemen Bence 8. o.
Felkészítő tanár: Taksásné Czinke Ibolya
115
Poppyseeds
(Szilágyi Keresztény Iskola, .Veszprém Iskola )
Szűcs Dorottya 8, Maróti Lili 8, Csepely Zsófia 7
Felkészítő tanár: Simonné Bujdosó Viktória Nagy Andrea
108
Gangnam Team
(Kinizsi Pál Általános Iskola, alásony)
Mikó Krisztina 8., Hujter Valentina 7., Házi Patrik 7.
Felkészítő tanár: Liv Marton
107

A verseny itt érhető el: verseny.myenglish.hu

A verseny támogatói

Logó Logó Logó Logó Logó Logó